Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 
 Bližší informace o krytí či očekávaném narození štěňat
Vám podá poradce chovu 
pí. Jarmila Krpcová .

 


 


Chcete inzerovat, máte nějaké dotazy k těm to stránkám,

chcete doplnit či změnit nějaké informace?

Prosím neváhejte a napište nám.

 
V této rubrice umožňujeme všem chovatelům z ČR po domluvě i ze SR, inzerovat !ZDARMA! své odchovy. Inzerce na těchto web stránkách je určená pouze pro chovatele neměckých špiců rázu velkého, jakékoliv barvy, pouze s průkazem původu vydaným ČMKU /FCI.
Každý chovatel má automaticky na sebe zveřejněn odkaz v rubrice novinky a chov po zaslání krycích listů, s potvrzením krytí své fenky poradci chovu.
Inzerci je možné zde podat v podobě textu, nebo i fotografie 400 x 600 pixelů a ve formátu jpg. Za obsah inzerátu zodpovídá zadavatel inzerce.
Za obsah inzerátů,  nebereme zodpovědnost. Obsah je na zodpovědnosti zadavatele. Nebudou zveřejněny inzeráty hanlivé, lobující ve prospěch  jednoho chovatele a poškozující druhého.
Inzeráty zde zveřejňujeme od zaslání KL až do věku 3 měsíců štěňat (pokud chovatel nezažádá o prodloužení, inzerát bude stažen z nabídky). Pro vložení inzerátu si vymiňujeme časovou lhůtu na zpracování maximálně 3 týdny. Své inzeráty zasílejte na email adresu gross.spitz@seznam.cz.
Děkujeme.

 

 

 

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek